• DOLAR
  $3.159,5300
 • EURO
  $0,9664
 • ALTIN
  $45.041,0300
 • BIST
  1,1718
   Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör)
Sarımsak ve Limon Suyu MUCİZESİ

Sarımsak ve Limon Suyu MUCİZESİ

Sarımsak ve Limon Suyu karışımı özellikle kalp ve damar hastalıklarına iyi geliyor.
Bitkisel tedavi yöntemlerine ve doğal çözümlere oldukça önem veren Rus tıp dünyası, Sarımsak ve limon kürü‘nü çok uzun yıllardır kullanıyor ve bir çok hastada olumlu sonuçlar alıyor.
Sarımsak ve Limon suyu ile hazırlanan bu Kür, damar sertleşmesi, damar için yağlanması, damar tıkanıklıkları ve tansiyon gibi rahatsızlıkların kesin çözümü haline geliyor.
Limon suyu ve Sarımsak Karışımının faydaları ülkemizde de bazı doktorlar tarafından biliniyor. Bu bilinç ile birlikte doktorlarımız bu Kür’ü hastalarına öneriyor. Ancak ülkemizde doğal tedavi yöntemlerine gerekli önem verilmediği için bu doktorların sayıları çok düşük kalıyor. Oysa ki kolayca evde hazırlayabileceğiniz bu karışım sayesinde herhangi bir ilaç kullanımına gerek kalmadan rahatsızlığınız son bulabilir ve kalıcı olarak bu hastalıklardan kurtulabilirsiniz.

Sarımsak ve Limon Suyu Kürü
– İçerisine su katılmamış 2 litre taze sıkılmış limon Suyu
– 40 diş soyulmuş, anadolu sarımsağı ( Mümkün oldukça ithal sarımsaklardan almayın. Anadolumuzun sarımsakalrı öz sarımsaktır). Hatta kendiniz sarımsak yetiştirip onları kullanırsanız çok daha yararlı olabilir.
– Ağzı hava almayacak şekilde koyu renkli camı olan bir kavanoz.
Sarımsak Limon Suyu karışımın Hazırlanışı
Sıkmış olduğumuz limon suyunu Cam kavanozun içerisine koyun. Soymuş olduğunuz sarımsak dişlerini yıkamadan iyice ezin ve bu limon suyunun içerisine atıp kavanozun kapağını sıkı bir şekilde kapatın. En az 4 hafta boyunca serin ve çok ışık almayan bir yerde saklayın. Bu süre boyunca her gün şişeyi alıp çalkalayın ki sarımsak ile limon suyu karışsın. Bu 4 hafta sonrasında artık sarımsakların limon suyu içerisinde eridiğini ve kaybolduğunu görürsünüz.
4 hafta sonucunda hazırlanmış olan bu karışımdan her sabah Kahvaltıdan en az 30 dk Önce yarım çay bardağı için. Karışımı hergün aynı saate içmeye özen gösterin.
Hazırladığınız bu karışımın içerisine kesinlikle başka birşey katmayın ( şeker, tatlandırıcı, su vs)

Sarımsak ve Limon Suyunun Kesin Faydaları

1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) giderir, damar tıkanıklığını engeller ve mevcut tıkanmış damarları açar, Damar sertleşmesini engeller. Hipertansiyon oluşmasını engeller.
2- Kolesterol ve lipid seviyesini düşürür, vücutta ki zararlıyağların yakılmasını sağlar, kilo verdirir zayıflamaya yardımcı olur (Metabolizmayı hızlandırdığı için hızlı yağ yakılmasını sağlar. iştahi açtığı için de dikkatli olmanız ve çok yememeniz gerekir.), Vücutta ki şekeri dengeler, Pankreasın kendisini yenilenmesini sağlıyor. Bu özelliğinden dolayı şeker hastaları için oldukça faydalıdır
3- Böbrek ve safra taşı olanlarda bu taşların erimesine yardımcı oluyor, idrar söktürücüdür ve bu özelliğinden dolayı vücütta ödem oluşmasını engeller.
4- Helico bakter Pylori nedeni ile oluşan Mide ülserini kesin tedavi ediyor ve Oniki parmak bağırsağına iyi geliyor.
5- İltihaplı romatizmayı kurutuyor ve romatizma ağrılarına iyi geliyor, eklemlerde oluşan kireçlenmeyi gideriyor.
6- Nöron ve beyin hücrelerinin kendini yenilemesine yardımcı oluyor, inme ve felç riskini azaltıyor.
7- Bağışıklık sistemini güçlendiriyor . Stres ve ve alerjik nedenlere bağlı cilt rahatsızlıklarını gideriyor. Bağışıklık sistemini güçlendirdiği için kanser riskini büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.
Yukarıda Yazdığımız Sarımsak ve limonlu Suyun faydalarını bizler değil, Rus bilim adamları söylüyorlar %100 gibi bir kesin ifade kullanıyorlar. Ülkemizde de Özellikle Prof. Dr. Erol AVŞAR’ın anlattıkları karışımı çok daha değerli kılıyor.

 — Limon ve sarımsak suyu keyifle içiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

REKLAM ÖDEMELERi İÇİN: Yasin Asma HALKBANK IBAN: TR 93 0001 2009 1620 003Y 1028 98
KİTAP ÖDEMELERI İÇİN: Yasin Asma HALKBANK IBAN: TR 93 0001 2009 1620 003Y 1028 98
POSTA ÇEKI HESAP NUMARASı: Yasin Asma: 503 94 90 (isim teyidi yapınız)Bu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.